team-logo

vs

team-logo
team-logoteam-logo

La Liga

Valencia vs Girona - zapowiedź i przewidywania

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami wstępnymi, wskazówkami oraz przewidywaniami dotyczącymi ekscytującego meczu La Liga, Valencia vs Girona. Zapoznaj się z analizami naszych ekspertów i zobacz, jak zaprezentują się drużyny.

Przewidywanie


Valencia

10%

Strona główna

vs

Girona

45%

Wyjazd

Wydajność


Valencia

9%

Strona główna

vs

Girona

91%

Wyjazd

Przegląd

W nadchodzącym starciu La Liga, Valencia podejmie Gironę na Estadio de Mestalla. W związku ze zbliżającym się końcem sezonu, obie drużyny zmierzą się ze sobą w zapowiadającym się pasjonująco spotkaniu. Valencia, zajmująca obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli, będzie chciała poprawić swoją pozycję, podczas gdy Girona, zajmująca imponujące 3. miejsce, ma na celu umocnienie swojej pozycji wśród najlepszych drużyn.

Valencia

Ostatnia forma Valencii jest powodem do zmartwień dla jej fanów. Z zaledwie 48 punktami w 36 meczach, udało im się w tym sezonie odnieść 13 zwycięstw, 9 remisów i 14 porażek. Ich różnica bramek wynosi -3, co wskazuje na walkę o pokonanie przeciwników. Ostatnie pięć meczów było szczególnie trudne dla Valencii, z rekordem LDLLL, w tym ostatnią porażką z Realem Sociedad z wąskim wynikiem 1-0. Pomimo gry u siebie, gdzie zwykle cieszą się wsparciem swoich zagorzałych kibiców, forma Valencii sugeruje, że muszą sprostać poważnym wyzwaniom, jeśli chcą zapewnić sobie zwycięstwo w nadchodzącym meczu.

Girona

Z drugiej strony, Girona cieszy się znakomitym sezonem. Znajdują się na 3. miejscu z imponującym dorobkiem 75 punktów po 36 meczach. Ich bilans to 23 zwycięstwa, 6 remisów i tylko 7 porażek. Dodatnia różnica bramek +30 świadczy o ich potężnej sile ataku i solidnej obronie w całej kampanii. Choć w ostatnim meczu potknęli się, przegrywając 1:0 z Villarreal, ich forma przed tym meczem była dobra (LDWW). Ostatnie bezpośrednie starcia Girony z Valencią również są dla nich korzystne - 3 zwycięstwa i 2 porażki. Tym razem jednak zagrają na wyjeździe, co może okazać się testem ich determinacji i zdolności adaptacyjnych.

Head 2 Head

Last 5 Statistics


Valencia

vs

Girona

42%

Avg. Ball Possession %

+16%
58%
79%

Avg. Pass %

+5%
85%
72
+13%

Total Shots

56
1869

Total Passes

+15%
2527

Head 2 Head

Last 5 Games


Valencia

vs

Girona

2

Wins

0

Draws

3

Wins

0
3

1

:

2

3
0
0
4

0

:

1

1
0
1
2

1

:

0

3
0
1
4

3

:

2

1
0
0
4

0

:

1

4
0

Przewidywania

Przewidywania na ten mecz wskazują na zwycięstwo Girony. Wynika to z ich lepszej pozycji w lidze, lepszych wyników w tym sezonie i ostatniej formy w porównaniu do Valencii. Zdolność Girony do zapewniania sobie zwycięstw nad trudnymi przeciwnikami była widoczna w całym sezonie i prawdopodobnie przeniosą tę pewność siebie na mecz na Estadio de Mestalla.

Jak zawsze w piłce nożnej, wszystko może się zdarzyć w dniu meczu, ale w oparciu o obecne wyniki i statystyki, Girona wydaje się mieć przewagę w tym spotkaniu. Kibice mogą spodziewać się intensywnego meczu, gdy obie strony będą walczyć o jakże ważne trzy punkty na Estadio de Mestalla w Walencji.