team-logo

vs

team-logo
team-logoteam-logo

La Liga

Real Betis vs Real Sociedad - zapowiedź i przewidywania

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami wstępnymi, wskazówkami oraz przewidywaniami dotyczącymi ekscytującego meczu La Liga, Real Betis vs Real Sociedad. Zapoznaj się z analizami naszych ekspertów i zobacz, jak zaprezentują się drużyny.

Przewidywanie


Real Betis

45%

Strona główna

vs

Real Sociedad

10%

Wyjazd

Wydajność


Real Betis

61%

Strona główna

vs

Real Sociedad

39%

Wyjazd

Przegląd

W nadchodzącym starciu La Liga, Real Betis podejmie Real Sociedad na Estadio Benito Villamarín. Obie drużyny zajmują w ligowej tabeli czołowe lokaty, więc mecz ten zapowiada się jako kluczowe spotkanie dla ich aspiracji do europejskich rozgrywek. Real Betis, zajmujący obecnie 7. miejsce z 56 punktami na koncie, będzie chciał wykorzystać przewagę własnego boiska w starciu z zajmującym 6. miejsce Realem Sociedad, który do tej pory zgromadził 57 punktów. Ponieważ sezon zbliża się do końca, a obie drużyny rozegrały 36 spotkań, wynik tego meczu może mieć kluczowe znaczenie dla końcowej klasyfikacji.

Real Betis

Real Betis w ostatnich meczach prezentuje równą formę, o czym świadczy pięć ostatnich wyników w lidze: DWWDW. Ich ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 2-2 z Las Palmas na Estadio de Gran Canaria. Z różnicą bramek +5 i równą liczbą zwycięstw i remisów (po 14), Betis wykazał się zrównoważonym podejściem w całym sezonie. Gra u siebie, gdzie historycznie byli silni, może dać im przewagę, której potrzebują. Ich bilans przeciwko Realowi Sociedad w ostatnich spotkaniach jest dość wyrównany z jedną wygraną, trzema remisami i jedną porażką.

Real Sociedad

Real Sociedad przystępuje do tego meczu po nieznacznym zwycięstwie 1:0 nad Valencią na Reale Arena. Ich forma była nieco bardziej nieregularna niż ich przeciwników, a ich ostatnie pięć ligowych wyników to WLWLD. Mają jednak nieco lepszą różnicę bramek +12 i odnieśli o jedno zwycięstwo więcej niż Betis w tym sezonie. Pomimo gry na wyjeździe, ostatni bilans Sociedad przeciwko Betisowi pokazuje, że mogą sobie poradzić, wyrównując rekord Betisu z jednym zwycięstwem, trzema remisami i jedną porażką. Drużyna będzie chciała wykorzystać swoją niewielką przewagę w ligowej tabeli, aby zakończyć sezon na wysokim poziomie.

Head 2 Head

Last 5 Statistics


Real Betis

vs

Real Sociedad

NaN%

Avg. Ball Possession %

NaN%
NaN%

Avg. Pass %

NaN%
33

Total Shots

+4%
36
1132

Total Passes

+5%
1258

Head 2 Head

Last 5 Games


Real Betis

vs

Real Sociedad

1

Wins

3

Draws

1

Wins

0
4

0

:

0

3
0
0
0

:

0
0
0
0

0

:

1

0
0
0
1

0

:

0

3
0
0
4

2

:

0

4
0

Przewidywania

Przewidywania na ten mecz faworyzują Real Betis jako zwycięzcę. Wpływ na tę prognozę ma prawdopodobnie kilka czynników, w tym obecna forma, historyczne wyniki i, co być może najważniejsze, przewaga własnego boiska. Ponieważ obie drużyny mają podobne wyniki w ostatnich meczach przeciwko sobie i porównywalne wyniki w sezonie, oczekuje się, że będzie to zacięty mecz. Jednak gra na Estadio Benito Villamarín może dać Realowi Betis niezbędny impuls do pokonania rywali w tym decydującym starciu.