team-logo

vs

team-logo
team-logoteam-logo

La Liga

Granada vs Celta Vigo - zapowiedź i przewidywania

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami wstępnymi, wskazówkami oraz przewidywaniami dotyczącymi ekscytującego meczu La Liga, Granada vs Celta Vigo. Zapoznaj się z analizami naszych ekspertów i zobacz, jak zaprezentują się drużyny.

Relegation Match

Przewidywanie


Granada

10%

Strona główna

vs

Celta Vigo

45%

Wyjazd

Wydajność


Granada

31%

Strona główna

vs

Celta Vigo

69%

Wyjazd

Przegląd

W nadchodzącym starciu La Liga Granada CF podejmie Celtę Vigo na Estadio Nuevo Los Cármenes. Obie drużyny zbliżają się do końca sezonu i znajdują się w kluczowej fazie, w której każdy punkt może mieć duże znaczenie. Granada, zajmująca obecnie 19. miejsce w ligowej tabeli, desperacko pragnie zwycięstwa, aby zwiększyć swoje szanse na utrzymanie, podczas gdy Celta Vigo, zajmująca 16. miejsce, chce zapewnić sobie miejsce w hiszpańskiej ekstraklasie na kolejny sezon.

Granada

Forma Granady w ostatnim czasie nie była idealna, a seria porażek sprawiła, że drużyna plasuje się w dolnej części tabeli. Z zaledwie 21 punktami z 36 meczów, ich bilans obejmuje 4 zwycięstwa, 9 remisów i niepokojące 23 porażki. Różnica bramek wynosi niepokojące -33, co odzwierciedla ich zmagania na obu końcach boiska.

Ich ostatnia porażka z Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 2-1. Pomimo gry na wyjeździe, Granada zdołała utrzymać rywalizację, ale ostatecznie przegrała. Ten schemat jest konsekwentny w ich ostatnich meczach, na co wskazują wyniki ostatnich pięciu spotkań: LLLWD. Tym razem gra u siebie może zapewnić im bardzo potrzebny komfort i wsparcie, aby dążyć do lepszego wyniku.

Przeciwko Celcie Vigo bilans Granady nie napawa optymizmem. Nie udało im się wygrać w ostatnich pięciu spotkaniach z Celtą Vigo, zarządzając tylko dwoma remisami i ponosząc trzy porażki.

Celta Vigo

Celta Vigo przystępuje do tego meczu z nieco lepszymi perspektywami niż gospodarze. Zgromadzili 37 punktów w 36 meczach, na co składa się 9 zwycięstw, 10 remisów i 17 porażek. Ich różnica bramek wynosi -12, co jest znacznie lepszym wynikiem niż Granady, ale wciąż wskazuje na możliwość poprawy.

Ostatnia forma zespołu jest nieco niespójna, ale ogólnie pozytywna, a wyniki ostatnich pięciu meczów pokazują WLWLW. Ich ostatnie zwycięstwo przyszło przeciwko Athletic Club w zaciętym meczu, który zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Celty Vigo.

Historycznie rzecz biorąc, Celta Vigo ma przewagę w starciach z Granadą. Wygrali trzy z ostatnich pięciu spotkań i zremisowali dwa, co sugeruje psychologiczną dominację w tym meczu.

Head 2 Head

Last 5 Statistics


Granada

vs

Celta Vigo

40%

Avg. Ball Possession %

+21%
60%
66%

Avg. Pass %

+12%
78%
48

Total Shots

+13%
62
1519

Total Passes

+22%
2370

Head 2 Head

Last 5 Games


Granada

vs

Celta Vigo

0

Wins

2

Draws

3

Wins

0
2

0

:

1

6
1
0
1

1

:

1

3
0
0
7

0

:

1

2
0
0
2

0

:

0

4
0
0
3

1

:

3

5
1

Przewidywania

Bazując na ostatnich występach i historycznych rekordach, przewiduje się, że Celta Vigo wyjdzie na prowadzenie w tym spotkaniu. Podczas gdy obie drużyny walczą o uniknięcie spadku, nieco lepsza forma Celty Vigo i wcześniejsze sukcesy przeciwko Granadzie dają im przewagę.

Granada będzie miała przewagę, grając u siebie i bez wątpienia będzie starała się wykorzystać tę korzyść, aby odwrócić swoje losy. Jednak biorąc pod uwagę ich obecną trajektorię i poprzednie wyniki przeciwko Celcie Vigo, będzie to dla nich ciężka walka.

Prognoza skłania się ku wyjazdowemu zwycięstwu Celty Vigo, która chce oddalić się od strefy spadkowej i zabezpieczyć swój status w La Liga na kolejny sezon.