team-logo

vs

team-logo
team-logoteam-logo

La Liga

Cádiz vs Las Palmas - zapowiedź i przewidywania

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami wstępnymi, wskazówkami oraz przewidywaniami dotyczącymi ekscytującego meczu La Liga, Cádiz vs Las Palmas. Zapoznaj się z analizami naszych ekspertów i zobacz, jak zaprezentują się drużyny.

Przewidywanie


Cádiz

10%

Strona główna

vs

Las Palmas

45%

Wyjazd

Wydajność


Cádiz

88%

Strona główna

vs

Las Palmas

13%

Wyjazd

Przegląd

W nadchodzącym starciu La Liga, Cádiz podejmie Las Palmas na Estadio Nuevo Mirandilla. Obie drużyny zbliżają się do końca sezonu i będą chciały zdobyć punkty w 37. meczu kampanii. Cádiz, zajmujący obecnie 18. miejsce w ligowej tabeli, będzie chciał wykorzystać przewagę własnego boiska i poprawić swoją pozycję. Las Palmas, plasujące się na 14. pozycji, będzie dążyć do powiększenia przewagi nad gospodarzami i oddalenia się od strefy spadkowej.

Cádiz

Cádiz ma za sobą trudny sezon, a ich pozycja w ligowej tabeli odzwierciedla zmagania, z jakimi przyszło im się zmierzyć. Z zaledwie 32 punktami w 36 meczach, udało im się odnieść 6 zwycięstw, 14 remisów i 16 porażek. Ich różnica bramek wynosi -24, co wskazuje na trudności na obu końcach boiska. Jednak ostatnia forma sugeruje przebłysk odrodzenia; ich ostatnie pięć meczów zaowocowało dwoma zwycięstwami, jednym remisem i dwiema porażkami, w tym godnym uwagi zwycięstwem 1: 0 z Sevillą w ostatnim meczu. Gra u siebie może zapewnić im dodatkowy impuls potrzebny do kontynuowania tego pozytywnego trendu.

Las Palmas

Las Palmas radzi sobie w tym sezonie nieco lepiej niż ich nadchodzący przeciwnicy. Zgromadzili 38 punktów z bilansem 10 zwycięstw, 8 remisów i 18 porażek. Ich różnica bramek wynosi -14, co jest lepszym wynikiem niż Cádiz, ale nadal wskazuje na możliwość poprawy defensywy. Ostatnia forma zespołu jest niepokojąca, z czterema porażkami i jednym remisem w ostatnich pięciu meczach. Ich ostatni mecz zakończył się remisem 2:2 z Realem Betis. Pomimo tego załamania, Las Palmas ma minimalnie lepszy bilans bezpośrednich starć z Cádiz w ostatnich pięciu spotkaniach, z dwoma zwycięstwami do jednego Cádiz.

Head 2 Head

Last 5 Statistics


Cádiz

vs

Las Palmas

NaN%

Avg. Ball Possession %

NaN%
NaN%

Avg. Pass %

NaN%
17

Total Shots

+32%
33
528

Total Passes

+35%
1102

Head 2 Head

Last 5 Games


Cádiz

vs

Las Palmas

1

Wins

2

Draws

2

Wins

0
3

1

:

1

1
0
0
1

0

:

1

4
0
0
0

1

:

1

0
0
0
0

0

:

2

0
0
0
1

2

:

1

2
0

Przewidywania

Przewidywania na ten mecz faworyzują Las Palmas jako zwycięzcę. Prognoza ta jest prawdopodobna na podstawie ogólnych wyników w całym sezonie i ostatnich bezpośrednich statystyk między obiema stronami. Jednak biorąc pod uwagę, że Cádiz gra u siebie i wykazuje oznaki poprawy w ostatnim meczu, mecz może być zacięty. Ważne jest, aby pamiętać, że piłka nożna jest nieprzewidywalna i chociaż Las Palmas może być faworytem, desperacja Cádiz, aby uniknąć spadku, może służyć jako potężna motywacja.

Ponieważ obie drużyny przygotowują się do tego kluczowego spotkania w niedzielę na Estadio Nuevo Mirandilla w Kadyksie, kibice mogą spodziewać się napiętej walki, w której każdy punkt liczy się do przetrwania lub stabilności w hiszpańskiej ekstraklasie.