team-logo

vs

team-logo
team-logoteam-logo

La Liga

Atlético Madryt vs Osasuna - zapowiedź i przewidywania

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami wstępnymi, wskazówkami oraz przewidywaniami dotyczącymi ekscytującego meczu La Liga, Atlético Madryt vs Osasuna. Zapoznaj się z analizami naszych ekspertów i zobacz, jak zaprezentują się drużyny.

Przewidywanie


Atlético Madrid

50%

Strona główna

vs

Osasuna

0%

Wyjazd

Wydajność


Atlético Madrid

86%

Strona główna

vs

Osasuna

14%

Wyjazd

Przegląd

W nadchodzącym starciu La Liga, Atlético Madryt podejmie Osasunę na Estádio Cívitas Metropolitano. Ponieważ sezon zbliża się ku końcowi, obie drużyny chcą zapewnić sobie punkty. Atlético Madryt, zajmujące obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli, będzie chciało umocnić swoją pozycję, podczas gdy zajmująca 13. miejsce Osasuna będzie chciała poprawić swoją pozycję.

Atlético Madryt

Atlético Madryt pokazało w tym sezonie znakomitą formę, z mocnym bilansem 23 zwycięstw, 4 remisów i 9 porażek w 36 rozegranych meczach. Zgromadzili 73 punkty i mogą pochwalić się dodatnią różnicą bramek +28. Ich ostatnie występy były imponujące, z passą czterech kolejnych zwycięstw, zanim ponieśli porażkę w ostatnim meczu. W poprzednim meczu z Getafe, Atlético Madryt odniosło przekonujące zwycięstwo 3:0 na wyjeździe. Pięć ostatnich spotkań drużyny z Osasuną zakończyło się na ich korzyść, co wskazuje na psychologiczną przewagę przed tym meczem. Grając na własnym stadionie, gdzie byli szczególnie silni, Atlético Madryt będzie pewne kontynuacji zwycięskiej drogi przeciwko Osasunie.

Osasuna

Ostatnia forma Osasuny była mniej inspirująca w porównaniu do ich przeciwników. Z 11 zwycięstwami, 8 remisami i 17 porażkami w tym sezonie, udało im się zgromadzić 41 punktów. Ich różnica bramek wynosi -14, co odzwierciedla pewne wyzwania zarówno w obronie, jak i ataku. Wyniki drużyny w ostatnich pięciu meczach były rozczarowujące, z dwoma remisami i trzema porażkami z rzędu. W swoim ostatnim meczu zremisowali 1-1 z Mallorcą na Estadio El Sadar. Historycznie Osasuna walczyła z Atlético Madryt, przegrywając wszystkie pięć ostatnich spotkań. Jako drużyna wyjazdowa w nadchodzącym meczu czeka ich ciężka walka o odwrócenie tego trendu i odebranie punktów zdeterminowanym gospodarzom.

Head 2 Head

Last 5 Statistics


Atlético Madrid

vs

Osasuna

49%

Avg. Ball Possession %

+1%
51%
80%

Avg. Pass %

+1%
81%
53

Total Shots

+8%
62
2381

Total Passes

+1%
2405

Head 2 Head

Last 5 Games


Atlético Madrid

vs

Osasuna

5

Wins

0

Draws

0

Wins

1
2

2

:

0

3
1
0
0

3

:

0

2
0
0
0

1

:

0

1
0
0
2

3

:

0

1
0
0
2

1

:

0

2
0

Przewidywania

Przewidywania na to spotkanie są zdecydowanie na korzyść Atlético Madryt. Ich wyższa pozycja w lidze, ostatnia forma i historyczna dominacja nad Osasuną sprawiają, że są zdecydowanymi faworytami do wygrania meczu. Ponadto gra u siebie zapewnia Atlético Madryt dodatkową przewagę. Podczas gdy piłka nożna jest nieprzewidywalna, a Osasuna może potencjalnie spowodować zdenerwowanie, dane sugerują, że Atlético Madryt zapewni sobie kolejne zwycięstwo i jeszcze bardziej ugruntuje swoje miejsce na najwyższym szczeblu hiszpańskiej piłki nożnej.

Gdy zbliżamy się do dnia meczu w niedzielę na Estádio Cívitas Metropolitano w Madrycie, kibice będą oczekiwać ekscytującego meczu, w którym Atlético Madryt będzie chciało kontynuować swoją pogoń za sukcesem w tym sezonie przeciwko zdeterminowanej, ale walczącej drużynie Osasuny.