team-logo

vs

team-logo
team-logoteam-logo

La Liga

Alaves vs Getafe - zapowiedź i przewidywania

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami wstępnymi, wskazówkami oraz przewidywaniami dotyczącymi ekscytującego meczu La Liga, Alaves vs Getafe. Zapoznaj się z analizami naszych ekspertów i zobacz, jak zaprezentują się drużyny.

Przewidywanie


Alaves

45%

Strona główna

vs

Getafe

10%

Wyjazd

Wydajność


Alaves

71%

Strona główna

vs

Getafe

29%

Wyjazd

Przegląd

W nadchodzącym starciu La Liga, Alaves podejmie Getafe na Estadio de Mendizorroza w Vitoria-Gasteiz. Obie drużyny plasują się w środku tabeli, a sezon zbliża się ku końcowi, więc mecz ten może mieć kluczowe znaczenie dla końcowej klasyfikacji. Alaves, zajmujące obecnie 11. miejsce z 42 punktami na koncie, będzie chciało wykorzystać przewagę własnego boiska w starciu z zajmującym 10. miejsce Getafe, które zgromadziło 43 punkty. Przygotowując się do starcia, kibice spodziewają się wyrównanej rywalizacji.

Alaves

Alaves miało w tym sezonie mieszane wyniki: 11 zwycięstw, 9 remisów i 16 porażek w 36 rozegranych meczach. Ich ostatnia forma wykazuje stosunkowo pozytywny trend z trzema zwycięstwami i jednym remisem w ostatnich pięciu meczach, co wskazuje na wzrost pod koniec sezonu. Jednak ich ostatnim meczem była ciężka porażka z rąk Realu Madryt, gdzie przegrali 5-0 na wyjeździe na Estadio Santiago Bernabéu. Pomimo tego niepowodzenia, Alaves wykazało się odpornością przez cały sezon i będzie chciało odbić się przed własnymi kibicami. Z różnicą bramek wynoszącą -11, będą musieli zacieśnić defensywę, jednocześnie szukając sposobów na zdobycie bramki.

Getafe

Ostatnie występy Getafe były mniej inspirujące, z trzema porażkami, jednym remisem i tylko jednym zwycięstwem w ostatnich pięciu meczach. Ich ostatni mecz zakończył się rozczarowującą porażką 3:0 u siebie z Atletico Madryt. Znajdując się zaledwie jeden punkt nad Alaves w ligowej tabeli i z różnicą bramek -10, Getafe będzie chciało poprawić swój wyjazdowy rekord i zapewnić sobie zwycięstwo, które pomogłoby im zakończyć sezon na wysokim poziomie. Historycznie przeciwko Alaves udało im się pozostać niepokonanymi z jedną wygraną i czterema remisami, co może dać im psychologiczną przewagę przed tym meczem.

Head 2 Head

Last 5 Statistics


Alaves

vs

Getafe

51%
+3%

Avg. Ball Possession %

49%
63%

Avg. Pass %

+1%
64%
46

Total Shots

+9%
55
1797
+4%

Total Passes

1660

Head 2 Head

Last 5 Games


Alaves

vs

Getafe

0

Wins

4

Draws

1

Wins

0
2

0

:

1

1
0
0
4

2

:

2

2
1
1
4

1

:

1

4
0
0
3

0

:

0

3
0
0
2

0

:

0

2
0

Przewidywania

Przewidywania na to spotkanie skłaniają się ku Alaves jako prawdopodobnym zwycięzcom. Gra u siebie na Estadio de Mendizorroza może dać im niezbędny impuls do pokonania Getafe. Dane historyczne między tymi dwoma stronami pokazują, że Getafe nie przegrało z Alaves w ostatnich pięciu spotkaniach; jednak obecna forma Alaves sugeruje, że mogą być w stanie zmienić tę narrację. Obie drużyny mają podobne wyniki w tym sezonie i dzieli je tylko jeden punkt w ligowej tabeli, więc oczekuje się, że będzie to zacięty mecz. Niemniej jednak, ostatnie zwycięstwa Alaves mogą być decydującym czynnikiem w tym starciu w środku tabeli.